10 GRUDNIA 2023 – VII BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych świątecznego klimatu na VII Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2023 r. w godz. 10.00 – 16.00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194 w Rzeszowie, gdzie będą mogli Państwo zakupić świąteczne wyroby rękodzielnicze oraz produkty spożywcze od obecnych na Kiermaszu wystawców.

Rzeszowski Dom Kultury wspiera działania lokalnych przedsiębiorców, dlatego z przyjemnością umożliwiamy im zaprezentowanie swoich wyrobów a Państwu sposobność nabycia produktów, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników. Dodatkowo, tak jak w roku poprzednim, ich oferta produktowa zostanie przedstawiona również online.

O świąteczną atmosferę zadbają: Zespół Śpiewaczy Budziwojce, uczestnicy zajęć wokalnych  Rzeszowskiego Domu Kultury oraz dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 i Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Gościnnie wystąpią: Kapela „Kmiecie” oraz Chór Fontes. Kiermaszowi towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą wspólnie niepowtarzalne ozdoby świąteczne.

Wystawców prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 501 752 764 lub e-mailowy pod adresem: [email protected] od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00. Zapisy rozpoczynają się w dniu 13 listopada 2023 roku. Aby móc wystawić się podczas kiermaszu należy uzupełnić kartę zgłoszenia oraz zapoznać się z regulaminem i klauzulą informacyjną. Po zakwalifikowaniu się, wystawca zobligowany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 20 zł za udostępnione stanowisko. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN – VII BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KARTA ZGŁOSZENIA – VII BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KLAUZULA INFORMACYJNA – VII BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY