11 GRUDNIA 2022 – VI BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Grudzień za pasem. Zbliża się świąteczny czas, więc z ogromną przyjemnością, jak co roku, informujemy, że w dniu 11 grudnia 2022 roku (niedziela) odbędzie się kolejna, VI edycja Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. W ten grudniowy dzień serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Rzeszowskiego Domu Kultury filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194, gdzie będą mogli Państwo zakupić świąteczne wyroby rękodzielnicze oraz produkty spożywcze od obecnych na kiermaszu wystawców.

Rzeszowski Dom Kultury wspiera działania lokalnych przedsiębiorców, dlatego z przyjemnością umożliwiamy im zaprezentowanie swoich wyrobów, a Państwu sposobność nabycia produktów, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników. Dodatkowo, tak jak w roku poprzednim, ich oferta produktowa zostanie przedstawiona również online.

Sam kiermasz to nie wszystko. Oprócz oferty wystawienniczej, zapraszamy również na oprawę artystyczną wydarzenia, podczas której zaprezentują się uczestnicy zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury oraz kapele ludowe. W trakcie imprezy nie zabraknie także rodzinnych warsztatów tworzenia ozdób świątecznych, których finałem będzie wspólnie przyozdabianie choinki.

Serdecznie zapraszamy na VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy wszystkich spragnionych świątecznego klimatu, natomiast chętnych wystawców prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 501 752 764 lub e-mailowy pod adresem: [email protected] od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00. Zapisy rozpoczynają się w dniu 14 listopada 2022 roku.

Aby móc wystawić się podczas kiermaszu należy uzupełnić kartę zgłoszenia oraz zapoznać się z regulaminem i klauzulą informacyjną. Po zakwalifikowaniu się, wystawca zobligowany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 20,00 zł za udostępnione stanowisko. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy i widzimy się na kiermaszu!

REGULAMIN – VI BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KARTA ZGŁOSZENIA – VI BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KLAUZULA INFORMACYJNA – VI BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY